Omnitronic, MAVZ-60.6P, PA Ojačevalec
Je idealen za mobilne in stalne instalacije,
Izhodi za ELA zvočnike z avdio transformatorji 70 V in 100 V ali zvočniki 4-16-Ohm,
Ojačevalec z Bluetooth,
Udobno upravljanje PA zvočnikov prek 6-conske tehnologije,
6 izhodov z ločenimi 5-stopenjskimi kontrolami ravni,
Režo za kartice SD, USB in MP3 predvajalnik z IR Upravljalcem,
3 vhodi za mikrofon z ločenimi kontrolami nivoja,
Mik. 1 s fantomskim napajanjem in prednostnim vezjem,
Mik. 2 in 3 preklopljiv mikrofon/linija,
2 linijska vhoda z ločenimi kontrolami ravni,
Visoki in nizki toni ter glavni kontrolniki za izhodni signal,
LED merilnik nivoja,
Zvonček, preklopljiv,
Naprava se hladi s hladilnim ventilatorjem,
Upravljanje z IR upravljalnikom; Bluetooth,
Na seznam želja
Udoben nadzor zvočnikov PA preko 6-conske tehnologije,
6 izhodov iz zone PA, neodvisno preklop na prednji plošči,
Izhod Master PA (70 V in 100 V),
Izhod za zvočnike z nizko impedanco (4-16 ohmov)
MP3 predvajalnik z IR daljinskim upravljalnikom in LCD zaslonom
Reža za SD kartico in USB vhod, Bluetooth
3 linijski vhodi: Mikrofon preko 2 x 6,3 mm jack (nebal.), mikrofon preko 1 x 3 polnega XLR, linijski preko 3 x stereo RCA
1 linijski izhod: 3 x stereo RCA),
Izhod: zvočnik preko vijačne sponke,
Zvonjenje, preklopno,
Kontrola visokih in nizkih tonov za izhodni signal,
7-kratni LED zaslon,
Glavni krmilnik za izhodni signal,
LED indikatorji za moč, signal, napaka;,
Zaščitna vezja z LED indikacijo: prekomerni tok, kratek stik, zamuda pri vklopu,
Izhodna moč: 60 W RMS,
Izhodi zvočnikov: 70 V, 100 V ali 4-16 ohmov,
Impedanca: 100 V ELA,
Poraba energije: 120 W,
Frekvenčno območje: 50 - 18000 Hz,
Popačenje: 0,5% / 1 kHz,
Varovala z LED indikacijo: Power, overload,
Ventilatorsko hlajenje,
Razpoložljivi pomnilniški mediji: naprave USB in kartice SD (HC) do 32 GB,
Datotečni sistem: FAT32,
Napajanje: 230 V AC, 50 Hz,
Dimenzije: 483 x 275 x 96 mm,
Rack vgradnja: 2U višine.
Teža: 5,10 kg.
Ime Omnitronic, MAVZ-60.6P, PA Ojačevalec
Moč 1 × 60W RMS
Tip 70V, 100V in 4-16 ohmov ojačevalec
Frekvenčni razpon 50 Hz - 18 kHz
Višina 96 mm
Širina 275 mm
Dolžina 483 mm