DAP ZA-9120DAB, Ojačevalec, 100V
DAP ZA-9120DAB je 120W, 100V, 2-conski ojačevalnik z predvajalnikom. 3 x mic-line vhodi s fantomskim napajanjem +48V,  USB predvajalnikom z dvema USB vhodoma in FM/DAB+ sprejemnikom. Vhod za obvestila v sili, ki preglasi vse druge vhode. Opremljen z nastavljivo funkcijo zvonjenja, nadzorom glasnosti utišanja, loop in linijskim izhodom, ki ga je mogoče uporabiti kot linijski izhod, samo za glasbo ali samo za mikrofone. Vsaka cona ima svoje linijske izhode za priključitev dodatnih ojačevalnikov, kar vam omogoča, da po potrebi razširite PA sistem. Ojačevalnik za podporo PA sistema, namenjenega za interno komunikacijo ali glasbo v javnih in poslovnih prostorih, kongresnih dvoranah, nakupovalni centri, jedilnice, avditoriji in rekreacijska območja. Zaščita pred preobremenitvijo in kratkim stikom na izhodu.
Na seznam želja
Izhodi
RMS izhodna moč ojačevalnika moči: 120W
Izhodni kanali: 2
Izhodni način: Vzporedni
Glavni izhodi: 1
Glavni izhodni priključek: RCA
Območni izhodi: 2
Območni izhodni priključek: RCA
Izhod za slušalke: 1, TS neuravnotežen 6,3mm
Vhodi
Mono vhodi: 3 x, 3-pinski XLR, Priključek, TS neuravnotežen 6,3mm
Stereo vhodi: 3 x, RCA, TRS uravnotežen 3,5mm
Razpon ojačanja mono vhoda: 10dB
Transformator: 100V
Predvajanje
Podprte zvočne datoteke: MP3, WAV
Podprt format: FAT16, FAT32
Največja velikost pomnilnika: 32GB
Medijski vhod/izhod: USB-A
Funkcije predvajanja: gor (preskok), dol (preskok), predvajanje, premor, ustavitev
Avdio specifikacije
Fantomsko napajanje
Parametrični izenačevalnik kanalov: 2 pasova
Območje ojačanja izenačevalnika vhodnega kanala: 12 dB
Območje ojačanja izenačevalnika vhoda za mikrofon: 12 dB
Brezžične specifikacije
Bluetooth: Ne
Frekvenca FM: 87,5 MHz - 108Mhz
Impedanca antene FM: 75Ω
frekvenca DAB+: 174 MHz - 230MHz
Ventilatorsko hlajenje
Napajanje: 115V-230V AC 50Hz,
Dimenzije: 483 x 328 x 88 mm,
Ohišje: Jeklo, Črne barve.
Zaščita IP: IP20
Teža: 9,00 kg.
Vključeno v dobavo: Priloženi kabli, FM Antena, Zeleni terminal priključki, gumijaste nogice
Ime DAP ZA-9120DAB, Ojačevalec, 100V
Moč 1 × 120W RMS
Tip 100V in 2 zone ojačevalec
Barva Črna
Višina 88 mm
Širina 328 mm
Dolžina 483 mm